Образец иска, заявления, апелляции, жалобы 2020


Шаблон какого документа Вы ищите?

Вы можете выбрать 1 вариант ответа.

 
 
Результаты голосования

Образец иска, заявления, апелляции, жалобы 2020


В этой теме выкладываются образцы и шаблоны юридических документов - исковые заявления в суд, апелляционные и кассационные жалобы, ходатайства и пр.
Выложенные образцы проходят модерацию. Скачать документ может любой пользователь.

Уважаемые посетители! Образцы размещены для ознакомления.
Грамотное составление требует специальных знаний и учета различных факторов.
Подача составленной по образцу документации может привести к отрицательному результату.


Квалифицированное составление апелляций, кассаций, жалоб, исковых заявлений
Первый экспертный правовой форум ©
Лучшие практикующие юристы и адвокаты
Аватара пользователя
Адвокат
Администратор
Администратор
 
Консультаций: 268

Исковое заявление в суд о взыскании ущерба 2020


Образец искового заявления в суд о взыскании материального и морального ущерба, причиненного ДТП

До _____________________________
(найменування суду)

Позивач ________________________,
(П. І. Б.)
що проживає за адресою: ______________________
(місце проживання)

Відповідач: ______________________,
(П. І. Б.)
що проживає за адресою: ______________________
(місце проживання)

Ціна позову: ______________

ПОЗОВНА ЗАЯВА
ПРО ВІДШКОДУВАННЯ ШКОДИ, ЗАПОДІЯНОЇ ДОРОЖНЬО-ТРАНСПОРТНОЮ ПРИГОДОЮ

"___" _______________ ____ р. на ____________________________________
(місце дорожньо-транспортної пригоди)
сталася дорожньо-транспортна пригода _______________________________
(вказати обставини пригоди)
Внаслідок цього автомобілю _________________________________________,
(вказати марку, рік випуску та номерний знак)
що належить мені на праві приватної власності на підставі ____________, що підтверджується _________________, завдано технічних пошкоджень.
Вищевказана дорожньо-транспортна пригода сталася з вини Відповідача за цим позовом, який керував власним (належним йому на праві приватної власності) автомобілем __________________________________________________.
(вказати марку, рік випуску та номерний знак)
Про це свідчать матеріали справи про адміністративне правопорушення, провадження по якій було порушено по факту вищевказаної дорожньо-транспортної пригоди, складені ___________________________________________
(вказати відповідні органи та посадові особи)
Згідно з калькуляцією, складеною ___________________________, вартість ремонту мого автомобіля, становить:
1. Вартість робіт __________________ грн.;
2. Вартість деталей, які підлягають заміні, а саме: __________________, та матеріалів ___________ грн., з урахуванням зносу ___________ грн.;
За послуги по складанню цієї калькуляції мною було сплачено ____________________________ грн. _______________.
Крім того, за висновком експерта (____________), мій автомобіль втратив товарний вигляд на __ %, що становить __________ грн. його вартості.
За складання цього висновку мною було сплачено ____________ грн.
Загальна сума майнової шкоди, завданої мені внаслідок вищевказаної дорожньо-транспортної пригоди, становить: _____ (розрахунок додається).
Крім майнової шкоди внаслідок вищевказаної дорожньо-транспортної пригоди, мені завдано моральної шкоди, яка полягає у ________________ і оцінюються мною в сумі __________ грн.
Моральна шкода, зокрема, виявилася у наступному ________.

Моя оцінка розміру моральної шкоди обґрунтовується наступним:
__________________________________________________ ________________.
На підставі вищенаведеного, керуючись ст. ст. 23, 1166, 1187, 1188 Цивільного кодексу України,

ПРОШУ:
1. Стягнути з Відповідача на мою користь у якості відшкодування завданої майнової шкоди _________________ грн., моральної шкоди _________________ грн., а всього ________________________________ грн.

Додатки:
1. _________________________.
2. Калькуляція вартості ремонту.
3. Експертний висновок про втрату товарного виду автомобіля.
4. Квитанції про сплату витрат за складання експертного висновку та калькуляції.
5. Квитанція про сплату державного мита.
6. Копія позовної заяви.
7. _________________________.
8. Розрахунок ціни позову.

______________
Дата
______________ ________________
Підпис П.І.Б.
Первый экспертный правовой форум ©
Лучшие практикующие юристы и адвокаты
Аватара пользователя
Адвокат
Администратор
Администратор
 
Консультаций: 268

Скачать образец иска 2020


Образец искового заявления о признании договора действительным

В ______ районный суд г. ______

ИСТЕЦ:
_____________________________,
прож. по адресу: _____________,

ОТВЕТЧИК:
____________________________,
прож. по адресу: ____________,

ТРЕТЬЕ ЛИЦО:
_____________ Товарная биржа
наход. по адресу: ____________
_____________________________

ИСКОВОЕ ЗАЯВЛЕНИЕЕ
о признании договора действительным


"__" __________ 20__ года на _______________ Товарной бирже был зарегистрирован договор № ________ купли–продажи недвижимого имущества между _____________ и мной, _______________, по которому я приобрела жилой дом и прилегающие к нему строения № ______ (_____), находящийся по адресу: ___________.
Стороны по данному договору, как продавец так и я, покупатель, во время его заключения пришли к взаимному согласию по всем существенным условиям договора, исполнили свои обязанности.
Обращение в суд вызвано невозможностью распорядиться жилым домом и прилегающим к нему строениями вследствие того, что правоустанавливающий документ – указанный договор – несоответствует требованиям закона, так как нотариально не был удостоверен.
Учитывая вышеизложенное и руководствуясь ст. 220 ГК Украины, -

ПРОШУ

признать договор № _________ купли–продажи недвижимого имущества - жилого дома и прилегающих к ним строений № _____ (_____) находящийся по адресу: ______________, заключенный между _________, и мной, ________, зарегистрированный ____ года на _____ Товарной бирже - действительным.

Приложение:
- Копия договора;
- Письмо __ Товарной биржи;
- Квитанция об уплате госпошлины;
- 2 копии искового заявления.

«___» ___________ 20__ г.

Подпись: ___________________ /______________________/
Первый экспертный правовой форум ©
Лучшие практикующие юристы и адвокаты
Аватара пользователя
Адвокат
Администратор
Администратор
 
Консультаций: 268

Исковое заявление в суд о взыскании долга 2020


Образец искового заявления о возврате долга

До ___________________ суду

Позивач: __________________________
прож. за адресою __________________

Відповідач:________________________
прож. за адресою __________________

Ціна позову: ______________________


ПОЗОВНА ЗАЯВА

«___» ___________ 20__ року ________(П.І.Б.)________ під розписку позичив у мене _____(що саме позичив)______, які зобов’язався повернути «___» _________ 20__ року.

Коли зазначений термін вийшов, ------------------------------------------------------------------------, але й до цього часу відповідач борг мені не повернув.
Враховуючи вищезазначене, а також керуючись ст.ст. 509, 1046, 1049 ЦК України,

ПРОШУ:

1. Стягнути з __________(П.І.Б.)__________ на мою користь за договором позики борг у сумі _____________________ гривень.
2. Покласти на відповідача відшкодування витрат, пов'язаних з розглядом справи.

ДОДАТОК:

1. Розписка _________________________ про одержання позики.
2. Копія позовної заяви.
3. Квитанція про сплату державного мита.

«____» ________________ 20__ року

Підпис ________ /_______________ /
Первый экспертный правовой форум ©
Лучшие практикующие юристы и адвокаты
Аватара пользователя
Адвокат
Администратор
Администратор
 
Консультаций: 268

Образец апелляции 2020


Образец апелляционной жалобы на приговор суда

Апелляционный суд __________________ области

АПЕЛЛЯЦИЯ
на приговор _________________________________
районного суда от “___” _____________ 20__ года
по уголовному делу по обвинению ______________
в совершении преступления, предусмотренного
ст. __________ УК Украины

Названным приговором _______________________ осужден по ст. _____________ УК Украины к и приговорен к _______________________.
Данный приговор суда является незаконным и подлежит отмене по следующим основаниям.
Постановляя данный приговор, суд _(изложить обстоятельства и обоснование незаконности приговора)_.
Полагаю, что при указанных обстоятельствах наказание, назначенное судом наказание в виде ______________ является необоснованным.

На основании изложенного, руководствуясь ст.ст.347,348,367,378 УПК Украины,-

ПРОШУ:

Отменить приговор _____________________ районного суда от “__” _________ 20__ года, по обвинению _________________________ и постановить свой приговор, которым назначить наказание в виде ________________________.
либо
Отменить приговор ____________________ районного суда от “___” _________ 20__ года, по обвинению ________________________ и направить дело на новое рассмотрение в ином составе суда.

Приложение: копии апелляции на __ листах в __ экземплярах.

Дата ____________ Подпись _____________ / ___________________ /
Первый экспертный правовой форум ©
Лучшие практикующие юристы и адвокаты
Аватара пользователя
Адвокат
Администратор
Администратор
 
Консультаций: 268

Образец ходатайства 2020


Образец ходатайства о приобщении материалов к делу

Судье ______________ суда
________________ области

ХОДАТАЙСТВО
о приобщении к материалам уголовного, гражданского дела

В производстве судьи ______________ суда _______________ области находится _(гражданское, уголовное)_ дело по _(обстоятельства дела)_.

Прошу приобщить к материалам вышеуказанного дела _(перечень документов, видео, аудио-записи и т.д.)_ в связи с тем, что _(обоснование необходимости приобщения указанных материалов)_.

Дата ____________ Подпись ___________ / _______________ /
Первый экспертный правовой форум ©
Лучшие практикующие юристы и адвокаты
Аватара пользователя
Адвокат
Администратор
Администратор
 
Консультаций: 268

Скачать образец искового заявления, апелляции, жалобы 2020


Образец заявления про установление факта принятия наследства

До ________________ районного
(міського) суду ______________

ЗАЯВНИК ___________________
(п.і.п.б., адреса)

ЗАЦІКАВЛЕНІ ОСОБИ_________
(п.і.п.б., адреса)

ЗАЯВА
про встановлення факту прийняття спадщини

"__" _________ 20__ р. помер _(вказати п.і.п.б. спадкодавця та його родинні відносини з заявником)_.
Після його смерті відкрилася спадщина, яка складається з _(перелік майна померлого)_. Це майно (якщо частина - вказати, яка саме) перейшло в моє володіння і я фактично прийняв спадщину.
Це підтверджується ______________________.
Однак у встановлений законом строк я не звернувся до нотаріального органу за отриманням свідоцтва про право на спадщину. Зараз мені необхідно отримати свідоцтво про право на спадщину. Нотаріальна контора видати мені свідоцтво відмовилася у зв'язку з тим, що для цього необхідно встановити юридичний факт прийняття спадщини.
Згідно зі ст. 273 Цивільного процесуального кодексу України.

ПРОШУ:

Встановити факт прийняття мною, спадщини, яка відкрилася після смерті _(п.і.п.б. спадкодавця)_.

Додаток:
1. Докази, що підтверджують факт відкриття спадщини (копія свідоцтва про смерть) і наявність майна у спадкодавця.
2. Докази, що підтверджують факт прийняття спадщини, зокрема, довідки житлових органів, сільради проте, що спадкоємець проживає в тому ж населеному пункті, де проживав спадкодавець, довідки або квитанції про ремонт будови, оплата спадкоємцем податків та інші документи.
3. Довідка нотаріальних органів про відмову у видані свідоцтва про право на спадщину.
4. Копії заяви.

Дата ____________ Підпис ________ / ___________________ /
Первый экспертный правовой форум ©
Лучшие практикующие юристы и адвокаты
Аватара пользователя
Адвокат
Администратор
Администратор
 
Консультаций: 268

Иск о взыскании алиментов 2020


Образец заявления про взыскание алиментов

До _____________ районного
(міського) суду ____________

Заявник___________________
(п.і.б., адреса)

Відповідач_________________
(п.і.б., адреса)

ЗАЯВА
про стягнення аліментів

Я перебуваю (перебувала) з відповідачем у шлюбі, від якого маємо дитину (дітей) _(ім'я, дата народження дітей)_.
Відповідач ухиляється від утримання дитини (дітей), матеріальної допомоги добровільно не надає.
Відповідно до ст. 181 Сімейного кодексу України та статей 3, 15, 118 і 119 Цивільного процесуального кодексу України",

ПРОШУ:

Стягувати з _(п.і.б., дата народження відповідача)_ уродженця _(назва населеного пункту)_ аліменти на мою користь на утримання дитини (дітей) _(ім'я, дата народження)_ в розмірі _____ частки заробітної плати щомісячно, починаючи з дня подання заяви і до повноліття дитини (першої дитини), а потім у _____ частині зарплати до повноліття _(ім'я, дата народження)_ (другої дитини).

Додаток:

1. Копія свідоцтва про шлюб (про розірвання шлюбу).
2. Копія свідоцтв(а) про народження дітей (дитини).
3. Довідка з житлово-експлуатаційних органів (органів місцевого самоврядування) про знаходження дитини (дітей) на утриманні заявника.
4. Довідка (при можливості) з місця роботи відповідача про розмір його заробітку.
5. Копія заяви для направлення відповідачу.
6. Квитанція про сплату судового збору (відповідно до ст. 81 Цивільного процесуального кодексу України судові витрати не сплачувались).

Дата ________ Підпис _________ / _________________ /
Первый экспертный правовой форум ©
Лучшие практикующие юристы и адвокаты
Аватара пользователя
Адвокат
Администратор
Администратор
 
Консультаций: 268

Иск о разводе (расторжении брака) и разделе имущества 2020


Образец искового заявления о расторжении брака и разделе имущества

До ______________ районного
(міського) суду ____________

Позивач __________________
(п.і.б., адреса)

Відповідач _______________
(п.і.б., адреса)

ПОЗОВНА ЗАЯВА
про розірвання шлюбу і поділ майна

Я зареєстрував(ла) з відповідачем шлюб "___"_________ 20__ р.
Від цього шлюбу у нас є дитина (діти) _(п.і.б., число, місяць та рік народження дитини (дітей)_.
Спільне життя з відповідачем у нас не склалося _(вказати причини)_. Шлюбні відносини між нами припинилися з _(місяць, рік)_. Спільне господарство не ведеться. Примирення між мною та відповідачем неможливе.
З питання щодо утримання та виховання дітей (дитини) спору немає _(вказати з ким із подружжя буде проживати дитина, або хто з дітей: чи будуть виплачуватися кошти на утримання дитини (дітей) добровільно або за рішенням суду)_.
Угоди про добровільний поділ майна, що є спільною власністю подружжя, між нами не досягнуто. За час проживання у шлюбі нами набуто таке майно (в тому числі грошові суми) _(найменування, вартість і час набуття кожного предмета, місце його знаходження)_. Його загальна вартість становить __________ грн.
Відповідно до ст. 110 Сімейного кодексу України та статей 3, 15, 118 і 119 Цивільного процесуального кодексу України,

ПРОШУ:

1. Розірвати шлюб між мною та _(п.і.б. відповідача)_ зареєстрований "___" ________ 20__ р. в _(найменування ЗАГСу)_ _міста (області)_, актовий запис №___.
2. Поділити майно, що є нашою спільною власністю, виділивши мені _(найменування речей та їх вартість)_.
Відповідачеві виділити _(найменування, вартість кожної речі)_ на загальну суму _______грн.
З. Стягнути з відповідача ___ грн. для відшкодування моїх витрат на сплату державного мита в частині вимог про поділ майна.

Додаток:
1. Свідоцтво про шлюб.
2. Копія свідоцтва про народження дитини (дітей).
3. Документи про заробіток та інші доходи позивача та відповідача.
4. Квитанція про сплату державного мита.
5. Копія позовної заяви.
6. Опис спільного майна.

Дата ___________ Підпис _________ / ___________________ /
Первый экспертный правовой форум ©
Лучшие практикующие юристы и адвокаты
Аватара пользователя
Адвокат
Администратор
Администратор
 
Консультаций: 268

Re: Скачать образец: исковое заявление, апелляционная жалоба,... 2020


Уважаемые посетители! Напоминаем, что образцы документов размещены исключительно для ознакомления.
Составление юридической документации требует специальных знаний и учета различных факторов.
Подача составленной по образцу документации может привести к отрицательному результату!


Если Вы хотите получить профессионально составленный иск, заявление, апелляционную или кассационную жалобу, либо иной юридический документ обратитесь, пожалуйста, на сайт наших партнеров по ссылке на главной странице форума либо внизу этой страницы.

Квалифицированное составление апелляций, кассаций, жалоб, исковых заявлений
Первый экспертный правовой форум ©
Лучшие практикующие юристы и адвокаты
Аватара пользователя
Адвокат
Администратор
Администратор
 
Консультаций: 268




 

cron