Грошова допомога малозабезпеченим сім'ям (соцвиплати) 2020


Грошова допомога малозабезпеченим сім'ям (соцвиплати) 2020


Доброго дня. Потрібна консультація юриста з питання нарахування грошової допомоги для малозабезпечених у 2017 році.

Сім'я складається з мати, батька і дитини. Дохід сім'ї становить: зарплата чоловіка (трохи більше мінімальної) та допомога по догляду за дитиною до 3-х років в сумі 860 гривень.

Чи має право сім'я з таким доходом на отримання соціальної допомоги малозабезпеченим?

Дякую за пояснення!
Аватара пользователя
Алла
 
Консультаций: 5

Re: Грошова допомога малозабезпеченим сім'ям (соцвиплати) 2020


Розрахунок середньомісячного доходу здійснюється відповідно до "Методики обчислення сукупного доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги". Ваш сімейний бюджет є нижчим за прожитковий мінімум - це дає право на державну допомогу, як малозабезпеченій сім'ї.

Для оформлення грошових виплат необхідно звернутися до управління праці та соціального захисту населення за своїм місцем проживання. Для отримання державної соціальної допомоги в сільській місцевості слід звертатися до виконавчого органу селищної ради.
Аватара пользователя
Lawyer
Юрист
Юрист
 
Консультаций: 364

Документи на державну допомогу малозабезпеченим та її розмір 2020


Вітаю! У мене є кілька питань по цій темі.

Який список документів необхідний для отримання грошових нарахувань малозабезпеченій родині?

Яка сума грошової допомоги малозабезпеченим встановлена на 2017 рік?

Щиро вдячна за відповіді.
Аватара пользователя
Барвенко Т.
 
Консультаций: 8

Re: Документи на державну допомогу малозабезпеченим та її розмір 2020


Перелік документів для отримання допомоги по малозабезпеченості:
  1. заява
  2. довідка про склад сім'ї
  3. документ, що засвідчує особу
  4. декларація про доходи та майно
Декларація про дохід і наявне майно для оформлення державної допомоги подається на кожного члена родини (на підставі довідки про доходи).

Додатково можуть подаватися: довідки про наявність та розмір земельної ділянки (паю), а також довідка про безпосередню участь особи в АТО.

Розмір допомоги малозабезпеченим сім'ям у 2017 році розраховується виходячи з різниці прожиткового мінімуму, помноженого на встановлений коефіцієнт, та сукупного середньомісячного доходу родини.
Аватара пользователя
Lawyer
Юрист
Юрист
 
Консультаций: 364




 

cron